Warsztaty teatralne dla dzieci w Skrzynicach

17 lutego dzieci biorące udział w projekcie „Nauka i zabawa to bardzo ważna sprawa!” uczestniczyły w innowacyjnych zajęciach teatralno-tanecznych Tańcobajki – „Kot w butach”, zaś w dniu 20 lutego w warsztatach „Tajemnice lalek”.
Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że zajęcia teatralne mogą być świetną formą edukacyjną. Ponadto wywierają także wpływ na kształtowanie osobowości, umożliwiają wykorzystanie naturalnej skłonności dziecka do naśladowania i zabawy, przynoszą radość i satysfakcję.
Poniżej krótka fotorelacja.
Projekt „Nauka i zabawa – to bardzo ważna sprawa!” sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN w ramach Programu grantowego „Moje miejsce na Ziemi”.
Poniżej krótka fotorelacja.