Szkolenia komercyjne - informacje ogólne

Atrakcyjność i różnorodność oferty szkoleniowej oraz właściwy dobór tematyki do potrzeb naszych Uczestników to dla nas najważniejsza misja. Dlatego też, w oparciu o badania dotyczące chęci doskonalenia się i rozwoju umiejętności interpersonalnych, stworzyliśmy wyjątkową propozycję szkoleń i warsztatów, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Znajomość prawa pracy i prowadzenie spraw kadrowych to zarówno w podmiotach instytucjonalnych, jak i gospodarczych, podstawa prawidłowego funkcjonowania. Dlatego też w naszej ofercie nie zabrakło tej tematyki, a wzbogaciliśmy ją dodatkowo o aktualne zmiany w ustawie Kodeks pracy. Dla sympatyków rękodzieła oraz wszystkich poszukujących inspiracji w swojej pracy artystycznej stworzyliśmy niezwykłe warsztaty z decoupage na każdą okazję. Nie brak u nas NOWOŚCI!

Jedną z nich jest ZIELARSTWO, czyli kurs medyczno – zielarski z zakresu towaroznawstwa zielarskiego, zgodny z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, pomagający zdobyć obowiązkowe uprawnienia do prowadzenia sklepu medyczno – zielarskiego. Jak rozwinąć umiejętności rodzicielskie i poprawić relację z dziećmi w różnym wieku dowiedzą się Państwo na warsztatach przeznaczonych dla Rodziców i dzieci. Dla młodzieży, która pragnie wzmocnić poczucie własnej wartości oraz poprawić relacje z otoczeniem, oferujemy wspólne rozmowy, zadania integracyjne oraz dużo dobrej zabawy w spotkaniach z coachem (grupy wiekowe 14-18 lat oraz 19-28 lat).

Analizując opinie i problemy dotychczasowych Uczestników naszych szkoleń, wiemy, jak istotne jest prowadzenie zajęć przez trenerów doświadczonych w swoich dziedzinach. Dlatego też nasi prelegenci to osoby z ogromną wiedzą i wieloletnią praktyką w prowadzeniu szkoleń i konsultacji doradczych.

 

Oferujemy szkolenia otwarte – aktualne terminy prezentowane są w zakładce Oferta i harmonogram szkoleń.

Istnieje także możliwość przeprowadzenia szkoleń zamkniętych dla zorganizowanych grup w danych placówkach.

Po każdym szkoleniu każdy z Uczestników otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia/warsztatów.

 

Szkolenia odbywają się w Lublinie pod adresem:

FUNDACJA ROZWOJU LUBELSZCZYZNY –
INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ul. Droga Męczenników Majdanka 181,
20-325 Lublin

 

W przypadku ewentualnych zmian dotyczących miejsca szkolenia bądź trybu odbywania się zajęć (system wieczorny /weekendowy) wszyscy Uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie i/lub e-mailowo.


Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sposób płatności:
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do nas formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności za pomocą przelewu w terminie 3 dni przed rozpoczęciem szkoleniem na konto:
…………………………………………………………………………………………………...
Istnieje także możliwość dokonania wpłaty gotówką w dniu szkolenia (na ok. 15 min. przed jego rozpoczęciem).
Bezkosztowe anulowanie zgłoszenia – 2 dni przed szkoleniem.