Wybierz kategorię        


COACHING DLA MŁODZIEŻY (14-18 LAT)

500.00 PLN

Zajęcia dedykowane szczególnie tym, którzy chcą lepiej poznać siebie, podzielić się z rówieśnikami swoimi opiniami, doświadczeniem, porozmawiać o sprawach ważnych, przyjrzeć swojemu zachowaniu w grupie i nauczyć lepiej wyrażać siebie.

COACHING DLA MŁODYCH DOROSŁYCH (19-28 LAT)

650.00 PLN

Dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie i własne trudności oraz wprowadzić konstruktywne zmiany w coraz bardziej dorosłym życiu.

DECOUPAGE DLA POCZATKUJĄCYCH

280.00 PLN

Dla wszystkich osób, które cenią sobie piękno i wartość własnoręczne przygotowanych upominków, ozdób, artykułów do domu. Również dla tych, którzy wierzą, że praca rękodzielnicza może stać się zajęciem zarobkowym.

RECYKLING ARTYSTYCZNY

160.00 PLN

Dla wszystkich zainteresowanych ekologią w codziennym życiu, miłośników ochrony środowiska i twórczych metod pracy, a ponadto osoby pracujące z grupami dzieci, młodzieży, dorosłych- potrzebujących inspiracji do ciekawych zajęć artystycznych.

NOWOCZESNE POŚREDNICTWO PRACY

160.00 PLN

Kurs adresowany do przyszłych pośredników pracy, osób zamierzających prowadzić indywidualne sesje z zakresu pośrednictwa pracy i rynku pracy, pracowników działów kadr chcących pozyskać wiedzę z zakresu przygotowania procesów rekrutacyjnych dla swojego pracodawcy.

NOWOCZESNE FORMY PROMOCJI W INTERNECIE

280.00 PLN

Mikro-, małe, średnie i duże firmy, administracja publiczna, portale, serwisy i sklepy internetowe.

  Poprzedni   1  2