Wybierz kategorię        


ZIOŁOLECZNICTWO

1699.00 PLN

Kurs jest adresowany do osób które chcą zdobyć obowiązkowe kwalifikacje zawodowe uprawniające do pracy i prowadzenia sklepu zielarsko-medycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami.

ZIOŁA LECZĄ

350.00 PLN

Kurs jest adresowany do osób, które chcą zdobyć podstawową wiedzę z zakresu ziołolecznictwa.

KADRY I PŁACE W PIGUŁCE

550.00 PLN

Kurs adresowany jest do osób pragnących zapoznać się z tematyką kadr i płac od podstaw. Skierowany jest do osób pragnących zdobyć podstawową wiedzę pozwalającą na prowadzenie kadr i płac małych i średnich firm.

PROWADZENIE SPRAW KADROWYCH DLA POCZĄTKUJĄCYCH

510.00 PLN

Kurs skierowany jest do kandydatów jak i praktyków stawiających pierwsze kroki zawodowe w obszarze kadr i administracji personalnej oraz specjalistów zainteresowanych tematyką z zakresu kadr zamierzających zdobyć i pogłębić wiedzę oraz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

PRAWO PRACY (zmiany w ustawie Kodeks Pracy)

150.00 PLN

Dla kierowników, pracowników działów kadrowych, personalnych, służb bhp, pracodawców oraz osób kierujących pracownikami.

TRENING SKUTECZNEGO WYCHOWANIA PRZEDSZKOLAKA I UCZNIAKA

400.00 PLN

Dla rodziców, wychowawców, nauczycieli, psychologów i pedagogów szkolnych i przedszkolnych, pracowników poradni pedagogiczno-psychologicznych, opiekunek dziecięcych oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje możliwości oraz spojrzeć świeżym okiem na tworzenie relacji z dziećmi i młodzieżą.

 1  2   Następny